• See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • +372 5620 3788

gb    ee    ru

Ettevõttest

Portaal kuulub ettevõttele Realtor OÜ, kellel on 16. aastane kogemus kinnisvara valdkonnas. Pakume peamiselt üüriks ja müügiks elamu-, äri- ning arendusobjekte. Ühtlasi oleme huvitatud erinevate kinnisvaraobjektide ostmisest ja vahendamisest. Uudse teenusena Eestis pakume oma klientidele elamu- ja äripindade haldusrenti, millest saate täpsemalt lugeda „siit“.

Käesoleva portaali üheks eesmärgiks on pakkuda inimestele veel ühte lisa turundus- ja müügikanalit oma kinnisvara kiiremaks ja edukamaks müügiks või rentimiseks. Meie portaalis on Teil võimalus avaldada oma kuulutus tasuta, selleks kasutage „Lisage tasuta kuulutus“ vormi.

Kõik teie pakkumised ja lisaküsimused on oodatud meie e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Eduka koostöö nimel!

m2rent.ee meeskond

Meie partnerid:

                           

Ettevõttest:

 


m2RENT.ee kaubamärk kuulub ettevõttele Realtor OÜ, kelle peamiseks tegevusalaks on kinnisvara üürimine, -müük, -haldus ja -vahendustegevus. 

Kontaktandmed:

Ettevõte: Realtor OÜ
Aadress: Aleksandri 1, Tartu, 51004
E-post: info@m2rent.ee
Telefon: +372 5620 3788

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot…